Imieniny u Jadwigi

Tegoroczny harmonogram tej cyklicznej uroczystości obfitował w różnorodne wydarzenia, więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Można było posłuchać zaproszonej rockowej kapeli, a także występu wokalno - instrumentlnego chóru szkolnego i innych gimnazjalnych artystów.

Swoje zdolności zaprezentowali także w spektakularnym pokazie nasi zapaśniczy mistrzowie.

Wśród atrakcji pikniku u Patronki Gimnazjum nr 2 znalazł się salon fryzjersko  - kosmetyczny, w którym uczniowie z Łódzkiej Szkoły Mody, Kosmetologii i Fryzjerstwa ANAGRA oferowali wykonanie manicure, makijażu bądź fryzury.

By wystarczyło sił na całą imprezę należało spróbować specjałów przygotowanych przez uczniów, rodziców i nauczycieli.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i już teraz zapraszamy na kolejne imieniny naszej Królowej Jadwigi  :)