Konkurs dla uczniów klas VI

Uczniowie mieli możliwość wykazać się nie tylko wiedzą i umiejętnościami, ale i sprawnością fizyczną oraz kreatywnym myśleniem. Wystartowało 41 zespołów z 8 szkół. Każdy zespół miał do rozwiązania wiele zadań i łamigłówek, a emocji i wrażeń również nie brakowało. Mamy nadzieję, że była to też dobra zabawa.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce -  SP 164 zespół nr 5 w składzie: Anna Bartoszek, Weronika Sobczak, Jakub Dąbrowski, Michał Oczkowski

II miejsce - SP 23 zespół nr 38 w składzie: Liwia Kruszyna, Aleksandra Andrzejczyk, Karolina Filipowska, Zuzanna Antczak

III miejsce - SP 36 zespół nr 24 w składzie: Gabriela Rutkowska, Małgorzata Kałucka, Julia Banasiak, Anna Drzymała

Spośród startujących drużyn wyłoniono Mistrza Kreatywności - zespół nr 38 - Liwia Kruszyna, Aleksandra Andrzejczyk, Karolina Filipowska, Zuzanna Antczak ze Szkoły Podstawowej nr 23.