Konkursy

Oto nasze sukcesy w roku szkolnym 2015/2016:


Konkurs na "Najpiękniejszą ozdobę wielkanocną"

I   miejsce Wiktor Wesół Id 
II  miejsce Paulina Wesół IIIa 
III miejsce Przemysław Kaźmierczak IIIa 
IV miejsce Katarzyna Koesling Ic 


XXXIX Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - etap łódzki

VI miejsce Mateusz Karpicki


Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego młodzików w zapasach

I miejsce drużynowo


Turniej Trójek Siatkarskich 

I   miejsce: Paulina Wesół, Magdalena Kaźmierczak, Jakub Bienias 
II  miejsce: Klaudia Zarecka/Przemysław Kotliński, Michał Szura, Bartłomiej Kaczmarek
III miejsce: Katarzyna Koesling, Patrycja Urbaniak, Damian Woźniak


Konkurs na Najładniejszą Kartę Bożonarodzeniową:

I   miejsce: Wiktor Miksa 3b oraz Adam Surowiec 1d
II  miejsce: Sandra Karpińska 3c oraz Przemysław Kaźmierczak 3a
III miejsce: Natalia Lis 1b oraz Wioleta Wesół 2b
Wyróżnienia:
Aleksandra Sobczyńska 1d
Adam Kaszuba 2a, Łukasz Maronowski 2a, Damian Woźniak 2a
Aleksandra Barańczyk 2b, Angelika Jakiel 2b, Aleksandra Pawlak 2b, Marcin Płusa 2b


,,Bądź Eko w kuchni'' - konkurs UMŁ

I   miejsce - Adrian Strawiński 2d
II  miejsce - Oskar Zieliński 2a
III miejsce - Damian Ziemiński  2b
Wyróżnienia: Michał Zaręba 2a, Daria Borowiak 2c, Sandra Kolasa  2c


PUCHAR POLSKI kadetów i młodzików

złoto - Magdalena Kaźmierczak.
srebro -  Patrycja Kubacka, Natalia Lis, Damian Glegolski
brąz -Paulina Wesół,Jakub Tworek


Wielki test z patriotyzmu

I   miejsce - Szymon Modrzecki 1d
II  miejsce - Kacper Maciejewski 1c
III miejsce - Magdalena Kaźmierczak 3a
Wyróżnienia:
Natalia Lisowska 1a
Kacper Skurski 3c
Maciej Zimoń 3a

Konkurs "Ekologia w obiektywie"

I   miejsce - Przemysław Kaźmierczak 3a 
II  miejsce - Patryk Wojtczak 2c
III miejsce - Adrian Strawiński 2d
wyróżnienia
Adam Kaszuba 2a
Filip Schiling 2d
Michał Zaręba 2a


MISTRZOSTWA POLSKI kadetów w sumo

II  miejsce Jakub Bienias
III miejsce Paulina Wesół, Patrycja Kubacka i Magdalena Kaźmierczak
VII miejsce Oskar Szuster 


PUCHAR POLSKI juniorów młodszych w zapasach

V miejsce Wiktor Miksa 3b, Jakub Bienias 3b oraz Patryk Drzewiecki 1b


PUCHAR POLSKI w sumo

I   miejsce: Patryk Drzewiecki
II  miejsce:  Magdalena Kaźmierczak, Jakub Bienias, Emilian Jóźwiak, Natalia Lis
III miejsce: Wiktor Miksa, Patrycja Kubacka, Jakub Tworek i Sebastian Tworek


Konkurs wiedzy o naszej patronce - Królowej Jadwidze

I    miejsce: Katarzyna Koesling - Ib i Adam Surowiec - Id
II  miejsce: Marcin Bednarski Ib
III miejsce: Aleksandra Sobczyńska - Ia


"First Step" dziewcząt w sportach walki (mini-zapasy) medale zdobyły:

w kat. I:
złoty - Emilia Chojnacka 
srebrny - Marlena Dymarska
brązowy - Angelika Andrzejczak

w kat II:
złoty - Izabela Zarecka
srebrny - Natalia Lis
brązowy - Natalia Lisowska i Ania Kowalska

w kat III:
złoty - Daria Czyżewska
srebrny - Paulina Dolińska
brązowy Vanessa Szuster


Mistrzostwach Polski Wschodniej w zapasach

III miejsce - Patryk Drzewiecki


Wielka Nagroda Łodzi pod patronatem Senatora RP Pana Macieja Grubskiego i Prezydent Miasta Łodzi Pani Hanny Zdanowskiej

I miejsce drużynowo


Międzygimnazjalny konkurs "Sprawne ręce" pt. ,,Tańcowała igła z włóczką’’

I miejsce  Gabriela Górniak 2a i Natalia Świderska 2a


Konkurs "Żyj zdrowo - kolorowo i ekologicznie"

I   miejsce - klasa 3b
II  miejsce - klasa 2b
III miejsce - klasy 2c i 3c


Mistrzostwa Polski Szkół Gimnazjalnych

I miejsce drużynowo

INDYWIDUALNIE:
I miejsce Wiktor Miksa
II miejsce: Patryk Drzewiecki 1b, Damian Glegolski 1b, Jakub Bienias 3b
III mijsce Patrycja Kubacka 3b
IV mijsce Paulina Wesół 3b, Bartłomiej Kaczmarek 2c, Emilian Jóźwiak 2c


Oto nasze sukcesy w roku szkolnym 2014/2015:

 

Szkolny konkurs recytatorski poświęcony twórczości księdza Jana Twardowskiego

I miejsce - Jakub Cywiński kl.IIb
II miejsce - Norbert Wocial kl.IIb
III miejsce - Natalia Świderska kl.Ia


Szkolny Konkurs Matematyczny

KLASY PIERWSZE: I miejsce - Artur Denderski kl.Id, II miejsce - Jakub Jasitczak kl.Id, III miejsce - Wiktoria Demontowicz kl.Id

KLASY DRUGIE: I miejsce - Norbert Wocial kl.IIb, II miejsce - Adrian Kępa kl.IIb, III miejsce - Magdalena Kaźmierczak kl.IIa

KLASY TRZECIE: I miejsce - Miłosz Baliński kl.IIIa, II miejsce - Michał Wolski kl.IIIc, III miejsce - Adrian Skonieczny kl.IIIb


Ogólnołódzki Konkurs Fotograficzny "Piękno Łodzi i regionu łódzkiego"

wyróżnienie - Przemysław Kaźmierczak


Konkurs na plakat z wykorzystaniem IT "Ziemia moim domem"

I miejsce Sylwia Orzoł 2a
wyróżnienie Kuba Cywiński 2b


Siatkarski Turniej Par Mieszanych

I miejsce Wioleta Wesół/Damian Kosyl
II miejsce Paulina Tamaka/Dominik Trzepałkowski
III miejsce Nikola Klimczak/Michał Szura


VII Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży

wyróżnienie - Przemysław Kaźmierczak


Łódzki Przegląd Piosenki Turystycznej

wyróżnienie - zespół wokalno-instrumentalny


IV Międzyszkolny Konkurs Gastronomiczny dla Gimnazjalistów "Owocowe rozmaitości" 

I miejsce - duet Natalia Włodarczyk i Mateusz Kaźmierczak z 3a


Wojewódzkie Konkursowe Prezentacje Kolęd i Pastorałek

III miejsce - zespół wokalno-instrumentalny


Wojewódzki Konkurs Geograficzny "Przez lądy, morza i oceany...- Polska i województwo łódzkie"

- finalista Miłosz Baliński 3a


Konkurs "Najładniejsza Karta Świąteczna"

I miejsce Wiktor Zieliński 1d
II miejsce Mariusz Nettik 1a
III miejsce Patrycja Kubacka 2b,Paulina Wesół 2b
Wyróżnienie Katarzyna Bartosik 2a, Oskar Szuster 2b


Konkurs "Biblijne ABC"

I miejsce - Wiktoria Demontowicz 1d
II miejsce - Dominik Szymkiewicz 1d oraz Patryk Turała 1d
III miejsce - Adam Kaszuba 1a


Puchar Niemiec w zapasach - Berlin

II miejsce Wiktor Miksa
II miejsce Patrycja Kubacka


Mistrzostwa Polski Młodzików i kadetów - zapasy, sumo

I   miejsce Katarzyna Smulczyk
III miejsce Patrycja Kubacka
III miejsce Emilian Jóźwiak


Międzynarodowy Puchar Warmii i Mazur w zapasach

III miejsce DRUŻYNOWO
I miejsce - Wiktor Miksa
II miejsce - Emilian Jóźwiak
II miejsce - Patrycja Kubacka
III miejsce  - Krystian Kisiołek
III miejsce - Paulina Wesół


IV edycja międzygimnazjalnego projektu "Jestem Fair"
III miejsce w Łodzi 


Międzyszkolny Konkurs "Sprawne ręce 2014 pt. Dżinsowy recykling" udział

Ewelina Lewandowska 2c
Gabriela Górniak 1a

 

Szkolny konkurs historyczny dla klas III - "Drogi Polski do niepodległości"

I   miejsce - Miłosz Baliński kl. 3a
II  miejsce - Rafał Jura kl. 3b
III miejsce - Aleksandra Marciniak kl. 3b


Konkurs "Żyj zdrowo - kolorowo i ekologicznie"

I   miejsce - klasa 3a
II  miejsce - klasa 1d
III miejsce - klasy 1b i 3c

 

Mistrzostwa Europy w Lidzie na Białorusi

V miejsce -  Emilian Jóźwiak 
V miejsce - Patrycja Kubacka


Konkurs na plakat halloweenowy

I miejsce   Wiktor Zieliński 1d
II miejsce  Wiktoria Demontowicz 1d
III miejsce Wiktoria Bąbel 1b


Konkurs literacki "Jestem Fair"

Pierwsze miejsca ex aequo:
   Szymon Gajda kl. 1c
   Kinga Fidor kl. 1a
   Martyna Frątczak kl. 1d
   Daniel Kaczmarek kl. 3b
   Przemysław Kotlewski kl. 1c
   Natalia Kowalska kl. 1c
   Michał Szura kl. 1c
   Wiktor Zieliński kl. 1d


Konkurs historyczny "Życie i działalność Królowej Jadwigi"

I   miejsce - Martyna Frątczak 1d
II  miejsce - Wiktoria Demontowicz 1d
III miejsce - Natalia Kowalska 1c, Wiktoria Woźniak 1b, Maciej Cieślak 1d


Oto nasze sukcesy w roku szkolnym 2013/2014:

 

Międzyszkolny konkurs ,,Europejska Wiosna"
II miejsce i nagroda publiczności:
                       Marta Stasiak 3c
                       Natalia Szustak 3c


III Międzyszkolny Konkurs Gastronomiczny "Wiem, co jem”
I miejsce - Natalia Włodarczyk 2a
                Mateusz Kaźmierczak 2a


Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Sporcie
V miejsce drużnowo
               Patrycja Bursiak 3c
               Katarzyna Smulczyk 3c
               Maksymilian Janiszewski 3c
               Szymon Orzechowski 3c

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek
V miejsce   Katarzyna Smulczyk 3c  
X miejsce   Patrycja Kubacka 1b   
XII miejsce Paulina Wesół 1b       


Wojewódzka Gala Zapaśnicza
II miejsce  DRUŻYNOWO   
I miejsce   Paulina Wesół 1b    
I miejsce   Patrycja Kubacka 1b  
I miejsce   Katarzyna Smulczyk 3c  
II miejsce  Krystian Kisiołek 1b

V Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek
III miejsce - zespół wokalny


II Międzyszkolny Konkurs dla gimnazjalistów ,,Sprawne ręce" - wyróżnienie
Edyta Dębska 3a
Karolina Kotyńska 3a


Konkurs na Kartę Świąteczną
I miejsce    Marta Stasiak 3c
II miejsce   Paulina Wasilewska 2a
                Natalia Andrzejczyk 3a
III miejsce  Przemysław Niedzielski 3c
                Natalia Stępka 3c


Konkurs na symbole adwentowe
I miejsce Adrian Dopieralski 3a
I miejsce Sandra Karpińska 1c


Szkolny Konkurs Halloween z języka angielskiego
I miejsce   Klaudia Witaszek 3c
II miejsce  Przemysław Niedzielski 3c
III miejsce Stasiak Marta 3c


VIII Miedzygimnazjalny Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły - udział
Rafał Jura 2b
Natalia Szustak 3c



Oto nasze sukcesy w roku szkolnym 2012/2013:


"Jestem odpowiedzialny za bezpieczeństwo.Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" w XVII LO
2. miejsce Magdalena Szymańska - 3b



Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Zaświeć się na niebiesko dla autyzmu"
Wyróżnienia otrzymały:
Natalia Włodarczyk - 1a
Eliza Bąbka - 3e
Sandra Janiak - 1a
Kamila Wesół - 3b



II Wioseny Tydzień Promocji Zdrowia

Konkurs Wiedzy o Zdrowiu i Sporcie
1. miejsce Patrycja Bursiak - 2c

Konkurs plastyczny ,,Ruszaj po zdrowie"
1. miejsce Marta Stasiak - 2c
2. miejsce Kinga Piotrowska - 2a
3. miejsce Natalia Szustak - 2c


Wyróżnienie otrzymała:
Oliwia Spytek - 2a



Konkurs dla klas pierwszych: Czy znasz język polski?
1. miejsce - Rafał Jura - 1b
2. miejsce - Ewelina Lejtner -1b
3. miejsce - Aleksandra Kuta - 1b


Wyróżnienia otrzymali:
Igor Dyjas - 1c
Wiktor Szczepaniak - 1c
Mateusz Kaźmierczak - 1a
Aleksandra Marciniak - 1b
Magdalena Wlazło - 1a



Z okazji 150 rocznicy powstania styczniowego odbył się Wielki Test z Patriotyzmu
1. miejsce - Rafał Jura - 1b
2. miejsce - Kuba Szczypiński - 3a
3. miejsce - Weronika Zasławska - 2b

Wyróżnienia otrzymali:
Anna Lubańska - 3e
Miłosz Baliński - 1a
Radosław Trzciński - 2b
Dominika Pietrzak - 3b
Dawid Wojciechowski - 3d



VII Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły

2. miejsce Michał Jakuć - 3e



IV Wojewódzki Przegląd Kolęd i Pastorałek
3. miejsce - nasz szkolny zespół wokalno – instrumentalny


Wyróżnienie otrzymał: duet Kamila Wesół - 3b i Damian Mroczek - 2a



Konkurs „WIEDZĘ ZDROWĄ MAM I Z NIEJ KORZYSTAM”

1.miejsce- Ewelina Lejtner- 1b

               Izabela Dyktyńska -1b

               Aleksandra Kuta- 1b

               Aleksandra Stefańska -1b

2.miejsce- Agelika Grzelak -1b

               Weronika Broniecka -1c

               Justyna Musiejuk- 1b

               Aleksandra Zielińska -1a

               Weronika Smus -1a

               Natalia Włodarczyk- 1a

3.miejsce- Sandra Kuszpit- 1b

                Paulina Kuliś -1a

                Patrycja Barabasz -2b

                Oliwia Sikorska -2b


 
Konkurs dotyczący wiedzy na temat HIV i AIDS

1. miejsce - Magda Szymańska - 3b
2. miejsce - Eliza Bąbka - 3e
3. miejsce - Kamila Wesół - 3b


 

Konkurs na najładniejszy plakat z okazji Hallowen

1. miejsce- Klaudia Witaszek - 2c
2. miejsce- Magdalena Szymańska - 3b
3. miejsce- Joanna Masternak - 3e

                 Damian Wojciechowski - 3b


 

I Międzyszkolny Konkurs dla Gimnazjalistów "Sprawne ręce"


Wyróżnienie otrzymały: Kamila Wesół i Magdalena Szymańska - 3b



Szkoła należy do klubu ,,Europa w naszej szkole''. Nasi uczniowie wzięli udział w międzyszkolnym konkursie organizowanym przez klub.

Interpretacja wiersza w języku obcym (j. niemiecki)

3. miejsce- Kamila Wesół - 3b

Twórczość własna w języku obcym (j. niemiecki) 
2. miejsce-Michał Jakuć - 3e
3. miejsce -Kamila Wesół - 3b



Konkurs na najładniejszą kartkę świąteczną
1.miejsce - Marta Stasiak - 2c
2.miejsce - Lidia Borecka - 3e

                 Kinga Piotrowska - 2a

3.miejsce - Adrian Dopieralski - 2a 

Wyróżnienie otrzymała: - Victoria Wilson - 2a


 

Konkurs "Dyslektyk też potrafi"
1. miejsce - Magdalena Szymańska - 3b
2. miejsce - Weronika Smus - 1a
3. miejsce - Sandra Janik - 1a



Konkurs wiedzy biblijnej dla klas I
1. miejsce - Igor Dyjas - Ic, Rafał Jura - 1b
2. miejsce - Mateusz Kaźmierczak - 1a
3. miejsce - Miłosz Baliński - 1a