W ramach projektu „Młodzieżowy Inkubator Inicjatyw Obywatelskich”  przez ostatnie dwa miesiące organizowaliśmy w naszej szkole zbiórki surowców wtórnych i złotych monet, a także sprzedawaliśmy domowe łakocie. Za wasz wkład w akcję bardzo dziękujem. Nie spodziewaliśmy się sukcesu jaki nam zapewniliście.

Z waszą pomocą zebraliśmy:

640 kg makulatury,

60 kg butelek,

108 kg korków,

17,6 kg puszek,

473, 32 zł złotych monet,

co razem dało kwotę pieniężną w wysokości 1043, 99 zł.

Za pieniądze, które wspólnie zebraliśmy wspomożemy fundację Gajusz, otwierającą hospicjum dla dzieci nieuleczalnie chorych.

Gratulujemy klasie IB, która zajęła pierwsze miejsce w międzyklasowym konkursie zbiórki monet oraz klasie IA triumfującej w zbiórce surowców wtórnych.

Kolejny etap zbiórki rozpoczynamy po feriach.

Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy,

Grupa projektowa:

Rafał Jura, Franciszek Łączak, Aleksandra Marciniak, Aleksandra Stefańska, Aleksandra Kuta, Weronika Broniecka, Patryk Klimek, Kamil Maciejewski, Ewelina Lejtner.